Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Як вибрати надійну компанію з автопобору

З кожним роком така послуга, як професійний підбір авто в Україні, стає все більш популярною. Покупців автомобілів залучає можливість придбання машини без ризику, вартість якої повністю відповідає її технічному стану та ринковій ціні. Експерт не тільки підбирає варіант, що відповідає вимогам клієнта, а й перевіряє її справність, а також юридичний статус. Тому автопідбір - єдиний на сьогоднішній день гарантований спосіб уникнути фатальних помилок при покупці та стати власником гарного автомобіля без зайвих витрат.

Сьогодні автопідбір у Дніпрі, Кривому Розі, Харкові та інших містах країни доступний кожному. Але при цьому варто враховувати і те, що серед компаній, що пропонують свої послуги, трапляються й не надто сумлінні. Як вибрати фірму з підбору авто, яка точно не підведе?

Основні правила вибору

Поспішати з вибором компанії з підбору авто не варто. Перш ніж звернутися до тих чи інших експертів, потрібно виконати низку нескладних дій:

• Вивчіть доступну інформацію про компанію. Важливо знати, як давно вона працює на ринку України, який у неї штат працівників та які види послуг вони надають. Ці дані дозволяють скласти загальне уявлення про сервіс. Чим більше інформації про себе надає компанія, тим більша до неї довіра.
• Знайдіть відгуки клієнтів про фірму. Знайти їх можна на офіційному сайті, але більшої довіри заслуговують повідомлення на сторонніх ресурсах. Профільні форуми автомобілістів та групи у соціальних мережах можуть надати чимало важливої ​​інформації. Ще краще, якщо вдасться поспілкуватися із клієнтами фірми особисто.
• Зверніться до менеджера компанії з підбору авто. Серйозної компанії нічого приховувати від потенційних клієнтів і вам повинні надати максимум відомостей про роботу фірми, умови співпраці, вартість послуг та гарантії.

Також слід пам'ятати, що будь-які ділові відносини з компанією, що пропонує автопідбір в Україні, мають спиратися на договір. Компаній, які намагаються уникнути офіційних відносин із клієнтом, найкраще уникати.

Повна прозорість та довіра

Чесний фахівець із автопідбору постійно тримає свого клієнта в курсі. Робота справжнього експерта здійснюється виключно законними методами, яке дії завжди зрозумілі. Не варто забувати і про те, що ви замовляєте послугу, а значить, підбір повинен йти за вашими правилами. Намагання нав'язати клієнту свою думку, не підтверджену залізними аргументами, говорить про низький професійний рівень фахівця.

На жаль, на вітчизняному ринку є компанії, основне завдання яких – якнайшвидше змусити клієнта придбати автомобіль, щоб отримати свої гроші. Таких "фахівців" розпізнати нескладно - вони розглядають мінімум варіантів і дуже наполегливо рекомендують той чи інший автомобіль. Слід пам'ятати, що відносини між покупцем та компанією з автопідбору мають будуватися на довірі та повазі.

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.