Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Як продати машину швидко і дорого

Експертам компанії «Чесне авто» часто ставлять питання, як швидко, дорого і без зайвого клопоту продати автівку. У зв'язку з цим пропонуємо чітке і докладне покрокове керівництво, де відповідаємо на всі ваші запитання.

 

Як продати машину?

Чи варто звертатися до посередників або спеціалізованих автомайданчиків? В такому випадку ви змушені будете заплатити за їхні послуги значну частину вартості автомобіля.

Якщо ви хоч трохи дружите з технікою, то без проблем зможете правильно скласти оголошення та опублікувати якісні фотографії. Оскільки, продаючи самостійно, не потрібно платити комісію посередникам, ви зможете отримати за машину максимально можливу ціну.

Представляємо покрокову інструкцію, як швидко продати свою машину.

 

Складіть текст оголошення

Постарайтеся вказати всю основну інформацію про авто: кількість власників, історію обслуговування, комплектацію, технічні характеристики. Уникайте таких помилок:

 • текст занадто короткий, довгий або зовсім відсутній;
 • відсутні деталі, а замість цього рекомендується звертатися телефоном;
 • безліч орфографічних і пунктуаційних помилок;
 • надмірна емоційність, яка виражається в надлишку знаків оклику і фрагментів тексту великими літерами.

 

Правильно вкажіть інформацію про автомобіль

Тип кузова. Одна з найпоширеніших помилок — неправильно вказати тип кузова. Наприклад, мінівен часто плутають з мікроавтобусом, а хетчбек — з універсалом. Перевірте технічний паспорт автомобіля, або пошукайте інформацію в інтернеті, щоб правильно вказати цю інформацію. Якщо вказати її неправильно, ви втрачаєте час і потенційних покупців, тому докладіть зусиль, щоб оголошення потрапило в правильну категорію.

Рік випуску. Цю інформацію також можна знайти в техпаспорті машини. Це найчастіший обман при продажу авто, правда може з’ясуватися в будь-який момент. Це призведе до непорозуміння і створить незручності. Тому ретельно перевірте і вкажіть інформацію максимально точно і правдиво. Будьте чесними — це істотно полегшить процедуру продажу.

Комплектація і технічне оснащення. Більшість моделей випускаються в декількох комплектаціях. Чим вона багатша, тим дорожче можна продати машину. Тому при складанні оголошення вкрай важливо вказати всі особливості і технічні характеристики авто. Вони включають об'єм двигуна, тип коробки передач, підвіска, оббивка салону, додаткові аксесуари. Якщо ви не впевнені, що знаєте все особливості машини, перевірте комплектацію через спеціальний онлайн-сервіс по VIN-коду.

 

Підготуйте якісні фотографії та відео

Велика частина оголошень про продаж схожі між собою. Чим можна виділитися на їхньому тлі? Якісними фото і відео. Перегляньте інші оголошення і порівняйте їх з матеріалами, які є у вас. Після цього проведіть ретельну підготовчу роботу.

Яких помилок слід уникати?

 • брудна машина;
 • неправильна орієнтація фото;
 • фото було зроблено в темний час доби, тому нічого не видно;
 • ви не показали салон машини;
 • машина стоїть в захаращеному гаражі;
 • на фотографії присутні елементи, що відвертають увагу глядача.

Також не завадить записати відео. Розкажіть кілька слів про машину або просто покажіть її з різних сторін. Не буде зайвим показати, як працює двигун.

Яких помилок слід уникати?

 • відео знято в вертикальній орієнтації або орієнтація постійно змінюється, тому стежте за тим, як ви тримаєте камеру;
 • різкі перепади між світлими та темними ділянками;
 • відео знято вночі при слабкому освітленні;
 • багато зайвого тексту, тому заздалегідь продумайте, а краще запишіть, що ви будете говорити, або нехай відео буде взагалі без слів;
 • безліч непотрібних деталей, при цьому не показані головні особливості авто.

Ще раз перевірте підготовлені фото і відео та усуньте всі помилки. Це обов'язково дозволить вам продати машину дорого і швидко.

 

Встановіть вартість машини

Кожен власник машини вважає свою ластівку кращою, особливо якщо володів нею не один рік і вклав час і сили в ремонт і обслуговування. З цієї причини вживані машини часто стоять непропорційно багато, з огляду на їх загальний стан, рік випуску і комплектацію.

Пам'ятайте правило — якщо оцінити авто занадто дорого, ви втрачаєте потенційних покупців, а машина буде старіти та дешевшати. Тому перш ніж виставити ціну, проаналізуйте інші оголошення на машини з аналогічною комплектацією і того ж року випуску.

 

Як оцінювати покращення і тюнінг?

Над цим варто задуматися тим, хто встановлював додаткові аксесуари, що не йдуть в стандартній комплектації. Наприклад, ви встановили комплект дорогої акустики, просунуту сигналізацію, спортивні крісла, посилену підвіску або бампер.

Чи варто додавати встановлені покращення до ціни машини? Все залежить від самого покращення. Якщо це умовна акустика за кілька тисяч доларів, то вона може зацікавити далеко не кожного. В такому випадку краще її зняти та продати окремо.

А якщо ви встановили посилений бампер, лебідку, додатковий багажник або ж захист днища в позашляховику, така модель може бути цікавішою пропозицією, ніж стокова з автосалону.

Головне, про що потрібно пам'ятати — унікальну машину продати складніше. Тому задумайтесь, чи варто залишати все додаткове оснащення. У деяких випадках додаткові аксесуари більш вигідно продати окремо.

 

Додаткові рекомендації

Вказуйте тільки правдиву інформацію

Більш ніж половина покупців уживаних авто стикаються з різного роду обманом — нечесними посередниками, скрученим пробігом, неправильно вказаними роком випуску, завищеними технічними характеристиками.

Щоб продати машину дорожче, вкажіть правдиву інформацію. Не намагайтеся приховати навіть дрібні недоліки.

З практики автомобільних експертів люди готові придбати машину з чесно зазначеними дрібними недоліками. Однак якщо він з’ясується в ході перевірки, покупці готові відмовитися від покупки, оскільки вважають, що дрібницями ховається щось більш серйозне.

 

Чи варто просувати оголошення?

Одна з найбільш цінних послуг на сайтах продажу машин. Навіть якщо ви складете шикарний текст оголошення і підготуєте відмінні фото і відео, воно оголошення швидко загубиться серед новіших.

Послуга просування істотно збільшить кількість переглядів і дозволить залучити більшу кількість потенційних покупців.

 

Підготуйте хороші фото і відео, грамотно складіть текст оголошення, а також будьте чесними з потенційними покупцями. Якщо машина з деякими недоліками, перед продажем усуньте їх. Ці кроки дозволять вам продати її швидко і за вищою ціною.

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.