Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Як ми забирали авто з Одеси

Отже, ваша замовлена в США машина прибуває до порту Одеси та проходить митне очищення. Далі вам необхідно доставити її до вашого міста.
Це можна зробити двома способами: приїхати в порт Одеси самостійно і поїхати новою машиною своїм ходом, або ж скористатися послугою евакуатора і доставити машину додому за його допомогою. Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Самостійна поїздка

Оскільки приїжджало відразу два автомобілі, було вирішено їхати їх забирати самоходом. Автомобілі були на ходу і не було жодних сумнівів, що ми самі на них доїдемо з Одеси до Києва.
Заздалегідь роздрукували американські номери. Взяли набір інструментів, а також бустер для того, щоб можна було завести автомобіль (хоча якщо у вас немає бустера на території порту вам за 10-20 грн заведуть його працівники порту).


Приїхали до прохідної Євротерміналу о 9.00 та зв'язалися з нашим брокером. Брокер нас зустрів, виписав перепустки, і ми пройшли до місця видачі автомобілів.
Навантажувач вивіз наші автомобілі - це були VW Jetta та VW Passat 2014 року випуску. Джетта завелася самостійно, Пасат довелося прикурити. Так само в Пасаті не було рідини, що охолоджує, в системі. Вирішено було виїхати за територію порту на сухому моторі (200 метрів) далі поїхати на Джетте купити антифриз і заправити систему Пасата.


Накачали колеса та рушили до пропускного пункту порту. Поки їхали до КПП у Джетти спустило колесо в нуль, виявилося, що воно з порізом.
Виїхали на майданчик біля порту, поміняли колесо на Джетті (запас був новий). І поїхали за антифризом і лагодити порізане колесо.
Повернувшись і заливши охолодну рідину в Пассат було виявлено, що радіатор з діркою і потрібно або їхати на СТО або міняти радіатор за місцем, якого ще немає. Вирішили їхати на розбирання за радіатором і міняти самим.
Благо, в Одесі достатньо розбірок. Купили радіатор за 1400грн, заодно підкупили розбиту фару на джетту, бо розуміли, що їхатимемо до Києва в ніч.

Повернувшись на місце дислокації Пассата за допомогою інструменту і якоїсь матері на протязі 2-х годин поміняли радитор, поставили лампочки в розбиту оптику і вирушили до Києва.


По дорозі нам потрапили 3 пункти з поліцією, вони бачили нас на побитих автомобілях з американськими номерами роздрукованими на А4 та приклеєними скотчем, але ніхто нас не зупиняв.


P.S. У будь-якому випадку ви повинні розуміти, що пересування на не сертифікованому та списаному автомобілі не дозволено дорогами загального користування України. Але в більшості випадків поліція зараз заплющує очі на битки, які їдуть своїм ходом з Одеси, навіть якщо вас зупинять завжди можна сплатити штраф на місці.

Зі свого досвіду - поїздка в Одесу для забору автомобіля самоходом не найкраща ідея, за ціною - це те саме або дорожче ніж привезти її евакуатором + ви витратите 2 дні свого часу. Так само потрібно враховувати, що в автомобілі можуть бути приховані пошкодження, які вам доведеться усувати на території порту або за територією в полі (наприклад, в одному з наших авто був пробитий радіатор, довелося їхати купувати радіатор і самостійно змінювати його в полі).

Далі кілька порад:


Обговоріть з вашим експедитором або брокером час та місце зустрічі. Після прибуття до Одеси дістаньтеся до порту та зв'яжіться з експедитором/брокером, щоб він оформив вам перепустку на територію порту.


1. За потреби оформіть додаткові документи. Наприклад, якщо ви вирішили пройти розмитнення у своєму місті, необхідно заповнити попередню декларацію.
2. Перевірте, чи на ходу машина, уточніть, як краще залишити територію порту, і їдьте додому.Незважаючи на видиму простоту, може виникнути кілька нюансів. По-перше, машина повинна бути на ходу, щоб у вас була можливість залишити територію порту та дістатися до дому. І розряджений акумулятор — найменша проблема із можливих. Достатньо скористатися пусковим пристроєм для запуску двигуна. Але є безліч інших несправностей. Тому враховуйте все заздалегідь.


По-друге, потрібно вирішити питання з автомобільними номерами. За правилами дорожнього руху заборонено пересуватися автомобільними дорогами без номерних знаків. Є кілька варіантів розв'язання:
1. Проігнорувати проблему та поїхати без номерів. Це може призвести до того, що зупинить поліція і випише штраф. Багато людей не переживають із цього приводу, тому що штраф лише один, і його сума — не найбільша. Крім того, якщо не йти на конфлікт із поліцейським, можливо, вдасться пояснити ситуацію та вирішити її полюбовно.
2. Замовити у спеціальної фірми виготовлення копії американського номера, вказаного в документах. Пошукайте в Гуглі інформацію про компанії у вашому регіоні та замовте два номери.
3. Якщо немає бажання витрачатися на якісну копію номера США, в будь-якому фотосалоні роздрукуйте номер на плівці, що самоклеїться, приклейте її до щільної основи і вставте в рамку для номера. Цього має вистачити для разової подорожі. Ціна питання – близько $10.
4. Деякі заповзятливі хлопці рекомендують прикрутити українські номери. Ми категорично не рекомендуємо цей спосіб. Поліція може зупинити вас з будь-якої причини, і якщо під час перевірки виявиться, що номери не належать цьому автомобілю, проблем не оберетесь.
5. Ще один не найкращий варіант – придбати неоригінальні американські номери. Оскільки документація до машини англійською мовою, навряд чи поліцейські заглиблюватимуться у її вивчення. Крім того, можна спробувати довести, що саме такі номери приїхали з Америки і ви не можете вплинути на цю проблему.

Евакуатор

Ваше завдання — замовити евакуатор, після чого водій доставить автомобіль у ваше місто або на СТО, або до себе додому. Використовуючи цей спосіб, вам не обов'язково особиста присутність у одеському порту.
Евакуатори бувають:
• Попутні, коли він їде до вашого чи сусіднього населеного пункту та забирає вашу машину по дорозі. За такої схеми вам потрібно сплатити поїздку в один бік. Однак знайти попутний евакуатор набагато складніше, особливо якщо ви живете в якомусь невеликому населеному пункті.
• Звичайні, коли ви наймаєте евакуатор лише для себе та оплачуєте його пробіг в обидві сторони.
Також у великих містах можна замовити місце у евакуаторі на кілька машин. Така доставка вийде набагато дешевше.
Ми рекомендуємо доставляти машину із одеського порту евакуатором. Особливо якщо ви не впевнені в технічному стані машини.
Перш ніж замовити евакуатор, прочитайте відгуки про цю компанію або поцікавтеся у хороших знайомих, які користувалися їхніми послугами.

Компанія «Чесно авто» надає комплекс послуг з купівлі та доставки автомобіля зі США. З нами ви уникаєте будь-яких складнощів, а також заощаджуєте час та сили.
Стандартна вартість доставки з Одеси до Києва – 4000 грн.

 

 

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.