Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

 • Головна
 • /
 • Блог
 • /
 • ТОП 5 порад автоекспертів тим, хто вперше купує автомобіль

ТОП 5 порад автоекспертів тим, хто вперше купує автомобіль

Купівля першого автомобіля – це серйозне завдання, яке має на увазі чимало клопоту та хвилювань. Ускладнюється все тим, що багато продавців прагнуть продати свої транспортні засоби за всяку ціну, не гребуючи відвертою брехнею. Але якщо ви прислухаєтеся до 5 порад від тих, хто робить автопідбір, зможете уникнути багатьох проблем.

1. Насамперед потрібно визначитися з бюджетом та основними характеристиками автомобіля. Для експертів, які виконують автопідбір в Україні, важливими є відповіді на такі питання:

• Яку суму ви готові заплатити під час купівлі;
• Які вимоги до машини висуваються (тип кузова, повний привід чи ні, кількість місць, бензин чи дизель).

2. Вартість експлуатації автомобіля. При покупці важливо знати, яку суму обійдуться запасні частини, паливо, технічне обслуговування та витратні матеріали. Дуже багато чого в цьому випадку залежить від марки автомобіля, тому при її виборі краще заручитися підтримкою спеціаліста. Якщо ви не готові регулярно розлучатися з круглими сумами, то варто підходити до питання тверезо і уникати техніки б/у преміум-класу, хоч би якою привабливою була пропозиція.

3. Умови експлуатації техніки. Виконуючи вибір авто, експерт обов'язково приділяє увагу питанням використання машини. Часто реальні потреби клієнта не співпадають із його бажаннями. Наприклад, людина хоче купити авто для поїздок на далекі відстані з причепом, але з метою економії шукає варіант із малопотужним двигуном. Або купують маленький міський автомобіль, в який не вміщується дитячий візок.

4. Не потрібно купувати перший же автомобіль, що сподобався. Це виправдано лише у випадку, якщо машину вам підібрали досвідчені фахівці. Якщо ж ви шукаєте самостійно, то до питання потрібно підходити виважено і обережно. Розгляньте всі можливі варіанти, що вписуються у ваші вимоги до автомобіля, позбавтеся емоцій і «переночуйте» з думкою про покупку тієї чи іншої машини.

5. Перевірка автомобіля перед покупкою – обов'язкова процедура у всіх випадках. При цьому важливо перевіряти не лише технічний, а й юридичний стан машини. Хоч би як був переконливий продавець, розповідаючи про свій транспортний засіб, довіряти йому на слово не можна. Перевірка автомобіля на СТО у знайомого вам чи незалежного автомеханіка значно знижує ризик покупки «автохламу». Щодо документів, то сьогодні існують електронні бази, що дозволяють дізнатися про минуле автомобіля в деталях.

Ці 5 важливих рекомендацій допоможуть уникнути неприємностей та розчарувань при покупці автомобіля. Але, незважаючи на простоту, вони мають на увазі наявність деякого досвіду в експлуатації та оформленні автомобіля. Для новачка найкращим варіантом буде замовити послугу підбір авто і довірити відповідальне завдання спеціалісту. Це не лише позбавить вас непотрібних хвилювань, але й допоможе заощадити гроші.

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.