Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

 • Головна
 • /
 • Блог
 • /
 • Скільки можна зекономити з автоекспертом при покупці авто?

Скільки можна зекономити з автоекспертом при покупці авто?

Купівля старого автомобіля завжди пов'язана з певним ризиком. Тому покупці таких машин рідко думають про вигоду, при скоєнні угоди. Вони вважають, що їм пощастило, якщо техніка перебуває в робочому стані і не потребує найближчих місяців серйозних фінансових вливань. Але при цьому реальна можливість заощадити є у всіх, для цього ніжно тільки замовити підбір авто у експерта.

Слід нагадати, що послуга автопідбору у Кривому Розі, Харкові, Дніпрі чи Запоріжжі – це не тільки спосіб знайти «живий» автомобіль. Це також чудова можливість збити ціну на техніку, запропонувавши продавцеві залізні аргументи спеціаліста. Не секрет, що продавці часто завищують ціну машини та неохоче її знижують. Торг після виявлення прихованих недоліків гарантовано буде продуктивнішим.

Як можна економити з послугою автопідбір

Існує кілька основних способів економії для тих, хто вибрав для себе автопідбір:

• Повна діагностика автомобіля, що входить до вартості підбору. Експерт надає висновок про технічний стан автомобіля, в якому відображено все, від дефектів лакофарбового покриття, до проблем із коробкою передач. Усе це дозволяє аргументовано знизити ціну під час торгу на 300-800 доларів, залежно від характеру недоліків.
• Пошук автомобіля замовленої марки, моделі, року та бажаної ціни у продавців із різних місць України. Автопідбір суттєво розширює кількість пропозицій та діапазон цін. Часто буває так, що в сусідньому місті потрібний вам автомобіль пропонують на 200-400 доларів дешевше, ніж у вашому.
• Допомога досвідченого автомобіліста під час торгів також допомагає знизити ціну. Відомо, що при покупці автомобіля у власника у присутності експерта, в середньому можна збити ціну на 10%. Цей показник за самостійного торгу рідко перевищує 3-5%.

Слід також згадати такі неприємні моменти, як випадки очевидного шахрайства. Іноді покупцеві пропонують автомобіль із проблемними документами, а буває і так, що техніка має кримінальне минуле. У таких випадках покупець може просто втратити всі свої гроші і залишитися без автомобіля. При професійному автопідборі такі форс-мажори виключені – фахівець перевіряє не лише вузли та агрегати машини, а й її історію.

Досвід показує, що витрати на оплату послуги підбору автомобіля виправдані. Зрозуміло, якщо за роботу береться авторитетний експерт із досвідом, що гарантує позитивний результат.

Чому автопідбір – це завжди вигідно

Але навіть у тому випадку, якщо автомобіль повністю відповідає заявленій ціні, а при торгі власник машини не поступився жодною копійкою, вигода від послуг експерта автопідбору очевидна. Фахівець заощаджує ваш час та нерви, розглядаючи доступні варіанти, що підходять за вашими запитами. Ви можете займатися своїми справами, не відволікаючись на поїздки авторинками та приватними продавцями в різних куточках країни. Коли будуть знайдені оптимальні варіанти, вам залишиться зробити остаточний вибір перед покупкою.

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.