Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Авто з Европи

Самостійно купити автомобіль з Європи , не володіючи відповідним досвідом і знаннями, вкрай непросто. Логістика покупки, доставка в Україну, час і фінанси витрачені на пошуки не варті того щоб самому вплутуватися в таку покупку.

Для того щоб не витрачати зайвий час і гроші, підбір і покупку авто з Європи краще довірити професіоналам компанії Chesne Auto . Ми багато разів здійснювали процедуру покупки і доставки автомобілів з Європи, можемо оперативно сертифікувати, розмитнити і поставити на облік такий автомобіль, не витрачаючи ваш час і нерви.

Популярні варіанти

Чому вигідна купівля лізингового автомобіля?

 

В країнах ЄС серед компаній популярна послуга лізингу – довгострокової оренди автівки з правом викупу. Тобто, компанія чи фізична особа на певний термін орендує машину для тимчасового користування.

 

Такі машини як правило використовуються для поїздок по трасі і їх пробіг не перевищує 60 тисяч кілометрів на рік. Таким чином, у трирічної машини пробіг становить близько 180 тисяч км. А з урахуванням того, що вони їздили тільки по трасі і обслуговувалися за регламентом, кількість мотогодин значно менше, ніж у автомобілів які використовувалися для міських поїздок.

 

По закінченню терміну лізингу, якщо орендар не викуповує машину, а повертає її до лізингової компанії. Остання, в свою чергу, виставляє її на продаж на спеціальному онлайн аукціоні

Приклад лізингового автомобіля з Європи

Особливості автомобільних аукціонів

Це закриті вебсайти, де здійснюється продаж уживаних авто з Європи. Головна його особливість – до участі в торгах не допускаються приватні особи. Для цього потрібно мати юридичну особу на території ЄС.

Між продавцями і потенційним покупцями найчастіше відбуваються торги. Хто запропонує найбільш привабливу суму, той і укладає угоду купівлі-продажу. На деяких майданчиках купити машину з Європи можна без торгів, але в такому випадку машина може обійтися дорожче.

Компанія Chesne Auto співпрацює з різними аукціонами безпосередньо. Ми перевіримо кожен майданчик, щоб повністю задовольнити ваші запити. Довіривши нам покупку автомобіля, ви можете бути на 100% впевнені в результаті.

Купити авто з Європи вигідно з наступних причин:

Їздять по якісним дорогам і заправляються якісним паливом

Регулярне технічне обслуговування

У разі ремонту використовуються оригінальні запчастини або аналоги високої якості

Як здійснюється купівля машини з Європи ?

1

Консультація

Обговорюємо з замовником всі його побажання, параметри автомобіля і бюджет.

1

2

Підписання договору

Укладаємо договір на пошук автомобіля де чітко прописуємо свої завдання і відповідальність за їх невиконання. Якщо вирішити поставлене завдання не вдається, то повністю повертаємо завдаток.

2

3

Пошук автомобіля

Шукаємо потрібну машину на різних європейських майданчиках.

3

4

Купівля авто і доставка в Україну

Після купівлі автомобіля оформляємо всі документи на доставку автовозом в Україну.

4

5

Розмитнення

Після прибуття автовозу в Україну, митний брокер подає документи на митне очищення доставленого автомобіля. Мито, акцизний збір і ПДВ необхідно буде сплатити на банківський рахунок митниці.

5

6

Сертифікація і постановка на облік

Автомобіль необхідно сертифікувати на відповідність українським технічним нормам. Потім авто ставиться на облік в МРЕВ.

6

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.