Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Навіщо потрібна послуга «підбору авто»?

Придбання автомобіля – це непросте та дуже відповідальне завдання. Особливо це стосується вживаних машин, власники яких не проти приховати деякі факти їхньої «біографії». Ніхто не заперечуватиме, що кожна серйозна робота має виконуватись професіоналом. Так і підбір авто краще довірити експертам, які досконально знають техніку і всі хитрощі несумлінних продавців.

Чому не варто відмовлятися від автопідбору

Багато автомобілістів, особливо початківців, упевнені, що зможуть самостійно знайти «живу» машину. У цьому їх переконують численні відеоблогери, які знімають огляди YouTube. Здається, що достатньо купити товщиномір і завчити список проблемних місць на кузові, під капотом і днищем, щоб безпомилково відрізняти автомобіль, що стоїть, від відвертого мотлоху. Але не все так просто і автопідбирачі зовсім недарма їдять свій хліб.

Фахівці застерігають тих, хто зациклюється на технічному стані автомобіля. Не менше зношеного двигуна та битого кузова клопоту можуть завдати фальшивих документів. Розпізнати підробку може лише експерт, який знає всі паперові нюанси. Також він легко з'ясує й інші важливі віхи історії автомобіля, які можуть приховувати непорядні власники та перекупники.

• Справжній пробіг автомобіля;
• Кількість попередніх власників;
• Чи була машина у ДТП;
• Чи не рахується вона у викраденні;
• Чи не перебуває машина в заставі у банку;
• Чи не було змінено номери на кузові, рамі та агрегатах.

Професіонал легко визначить стан двигуна, коробки передач, ходової частини та електрообладнання. Для нього існує безліч прямих і непрямих ознак неполадок, які може випустити з уваги навіть автомобіліст зі стажем.

Як знайти спеціаліста з автопідбору

У наші дні в Україні автопідбір – дуже потрібна послуга. Попит народжує пропозицію, і тому у цій сфері працює чимало випадкових людей. Допомога такого «фахівця» може завдати більшої шкоди, ніж самостійний вибір. Для багатьох головним завданням є швидке придбання клієнтом автомобіля та отримання своїх грошей.

Щоб не потрапити на таких кустарів, варто приділяти вибору автопідбирача особливу увагу. Одні шукають спеціаліста через знайомих, які мали позитивний досвід співпраці, інші спираються на відгуки автовласників на профільних форумах і в соцмережах.

Наша компанія багато років працює у сфері підбору автомобілів. Ми допомогли знайти надійну техніку, як нову, так і б/у десяткам клієнтів. Усі вони задоволені нашою роботою та інакше не може бути. Підбір авто «під ключ» виконує спеціаліст з профільною освітою, що має багаторічний досвід роботи з ремонту та огляду найрізноманітніших автомобілів.

Ми не просто допомагаємо купити машину, але й пропонуємо гарантію на свої послуги. Ви можете бути впевнені, що наш експерт дізнався про машину все і ретельно проаналізував отримані дані перед прийняттям рішення. Наша репутація дорожча за гроші і ми ніколи не розміняємо її на легкий прибуток.

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.