Київ, вул. Зодчих 5А

Mесcенджери

Мобільний номер

(097) 871 04 26

Київ, вул. Зодчих 5А

Чи варто приганяти авто з США?

Чи варто приганяти авто з США?

На що в першу чергу варто звернути увагу - це ваш бюджет. Якщо вам вистачає фінансів придбати новий автомобіль з автосалону, то однозначна відповідь - ні.

Чому? 

Так чи інакше, ви все одно купуєте вживаний автомобіль з слідами експлуатації. При купівлі нового автомобіля ви уникаєте цих складнощів. Новий автомобіль на гарантії позбавить вас від будь-яких проблем як мінімум на кілька років.

Але що, якщо ваш бюджет обмежений або ви хочете машину класом вище, ніж можете собі дозволити, купуючи нову? У такому випадку зверніть увагу на ринок вживаних автомобілів. Але тут можуть бути нюанси.

В першу чергу, купуючи автомобіль на українському ринку, ви зіткнетеся з скрученим пробігом, неякісним обслуговуванням, ремонтами після ДТП. Тобто, купуючи автомобіль на ринку в Україні, ви так само не застраховані від прихованих дефектів і наслідків дешевого ремонту.

До плюсів неодмінно можна віднести наступні параметри:

 • Вартість як мінімум на 1000 доларів нижче, ніж аналогічний пригнаний і відремонтований в Україні автомобіль. Якщо брати офіційні авто, то різниця може досягати від 2 до 10 тис. Доларів.
 • Історія обслуговування. Більшість станцій технічного обслуговування в США ведуть сервісну історію в електронних базах Сarfax і Autocheck, в яких можна відстежити всі відвідування автомобілем сервісної станції від моменту покупки до моменту продажу.
 • Якісне пальне і дороги. Автомобілі заправляються переважно якісним паливом, що збільшує ресурс двигуна. Крім того, більшість доріг в США істотно краще, ніж в Україні. Завдяки цьому деталі підвіски зношуються набагато менше, пластикові елементи в салоні практично не розхитуються і з часом не починають видавати сторонні звуки.
 • Незначні ДТП. Навіть при незначних пошкодженнях, особливо якщо автомобілю більше 5 років, автомобіль списують, так як в США через високі зарплати і податки будь-який ремонт обходиться недешево.

Не варто забувати про мінуси::

 • У будь-якому випадку куплений автомобіль був в ДТП і цю інформацію ніяк не приховати. Вартість при продажу буде нижче такого ж цілого авто, а коло потенційних покупців значно звузиться.
 • Неякісні ремонти в США. При незначних ДТП не всі власники звертаються в страхову компанію, так як після ДТП підвищується процентна ставка за страховими платежами, а в США, як і в Україні, теж є кустарні автомайстерні, що не заносять свої ремонти в Carfax.
 • Час. Як не крути, а час - це гроші. Від моменту покупки до отримання цілого автомобіля на номерах потрібно буде почекати 2-3 місяці.

Оскільки наша компанія займається підбором та пригоном авто не один рік, ми знаємо, на що дивитися і з якими ушкодженнями купувати автомобілі щоб уберегти наших клієнтів від зайвих проблем.

Розглянемо покупку одного з наших лотів, а саме Volkswagen Jetta 2014 2.0 mpi. Упустимо переваги і надійність автомобіля і його двигуна і розглянемо пошкодження:

Як бачимо на фотографії, наш фахівець купив автомобіль з легким ударом вище бампера. З пошкоджень - капот, декоративна решітка радіатора, ліва фара, телевізор радіаторів. Ці запчастини досить бюджетні і щоб все купити і замінити, потрібно витратити не більше 2-3 днів. При такому ударі не страждає силова структура кузова і технічні елементи.

Так само перед покупкою був перевірений звіт Carfax - це входить у вартість наших послуг і на кожен лот ми обов'язково купуємо звіт Carfax або Autochek.

У звіті зазначаються пошкодження, кількість власників, підтверджений пробіг на момент ДТП, записи обслуговування. Так само варто приділити увагу міжсервісному інтервалу і станціям, де обслуговувався автомобіль (офіційний дилер чи ні).

Вартість покупки цього лота склала 1900 доларів. Звичайно, можна купити і дешевше, але потім час і вартість ремонту з'їдять таку економію.

Нижче ми наводимо калькуляцію всіх витрат з урахуванням вартості лота, доставки і ремонту:

 • $1900 — Вартість лоту
 • $428 — Комісія аукціону 
 • $1200 — Вартість доставки
 • $750 — Послуги експедитора і брокера
 • $2100 — Мито, акциз та ПДВ
 • $150 — Доставка автомобіля в Київ
 • $40 — Стоянка в порту
 • $795 — Вартість ремонту (запчастини + робота)
 • $350 — Сертифікація і постановка на облік
 • $500 —Послуги з підбору та викупу.

      8213 $ - Підсумкова вартість автомобіля на номерах.

Як бачимо, фінальна вартість становить $ 8213. Якщо проаналізувати середню ціну на такий автомобіль в Україні, то ми побачимо, що ринок починається від $ 8500. за автомобілі, які вже встигли поїздити 2 роки в таксі. А середня ціна за нормальний автомобіль становитиме 9200-9500 доларів. Це на 1000-1200 доларів дорожче наведеного авто.

Підведемо підсумок. Якщо грамотно вибирати автомобіль і не поспішати з покупкою, а також аналізувати всі нюанси, то покупка авто з США при обмеженому бюджеті або бажанні заощадити кошти - це розумний вибір. Ми ж в свою чергу працюємо, щоб допомагати нашим клієнтам купувати дійсно хороші автомобілі і не за всі гроші світу =)

Заповніть форму зворотного дзвінка і ми спільно підберемо авто для Вас

  Ми Вам передзвонимо

  Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

   Замовити послугу

   Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

    Замовити консультацію по автомобілю

    Введіть всі необхідні дані, наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.